Dzianisz

Dzianisz to wieś podhalańska, położona na terenie Pogórza Gubałowskiego nad Dzianiskim Potokiem, 11 km od centrum Zakopanego. Sąsiaduje od północy z Cichem i Witowem od zachodu.

Pokoje gościnne, apartamenty, pensjonaty usytuowane są w spokojnym, malowniczym miejscu gwarantującym udany wypoczynek. Posiadamy pokoje 2, 3 i 4-osobowe wyposażone w łazienkę i telewizor.

Miejscowość słynie z żywej twórczości ludowej i dbałości o autentyczność góralskiego śpiewu i tańca. Położenie za grzbietem Gubałówki kreuje kameralną atmosferę, a bliskość Tatr zachęca do spacerów po reglowych dolinach.

Do dyspozycji gości jest również kuchnia, w której można samodzielnie przygotowywać posiłki. W lokalu zapewniamy dostęp do bezprzewodowego Internetu. Goście mają do dyspozycji również monitorowany parking.

Noclegi Dzianisz to doskonała baza wypadowa do Chochołowa i Kościeliska. W Chochołowie na uwagę zasługują nienagannie utrzymane chaty wykonane w stylu ludowym. W jednej z nich mieści się Muzeum Powstania Chochołowskiego. Natomiast malownicze Kościelisko dysponuje rewelacyjnymi torami narciarskimi i biathlonowymi.

Dom położony jest w pięknym Dzianiszu, daleko od gwaru ulicznego. W pobliżu znajdują się termy i kompleks narciarski. Oferujemy pokoje lub apartament z aneksem kuchennym i oddzielną sypialnią na święta, ferie zimowe czy wakacje. Istnieje możliwość przygotowania kuligu bądź ogniska.