Noclegi Karpacz

Karpacz to miasto leżące na Dolnym Śląsku, na wysokości od 480 do 885 m n.p.m., u stóp Śnieżki
W Karkonoszach znajdują się doskonałe tereny do uprawiania wszelkich sportów, między innymi: turystyki pieszej i rowerowej, kolarstwa górskiego, narciarstwa.

Noclegi w centrum Karpacza znajdują się w malowniczym zakątku Karkonoszy. Okoliczny krajobraz oraz bliskość lasu zachęcają do rowerowych i pieszych wycieczek.

Noclegi blisko od centrum Karpacza, to idealne miejsce dla turystów bez samochodu.
Noclegi oferują miejsca w pokojach 2, 3, 4-osobowych z łazienkami i TV, internetem WiFi, urozmaicone śniadania w formie bufetu szwedzkiego.
Karpacz ośrodki wczasowe to doskonałe położenie miejsca noclegowe dla grup w sąsiedztwie potoku, blisko natury. Ośrodki wczasowe posiadają miejsca parkingowe.
Ośrodki przyjmują grupy zorganizowane i młodzież szkolną.

Karpacz wille znajdują się blisko od centrum Karpacza, przy miasteczku Western City, w urokliwym miejscu z widokiem na Karkonosze i Śnieżkę.
Wille w pełni wyposażone, dodatkowo miejsce parkingowe, grill i plac zabaw.


Wille są wspaniałym miejsce do turystyki całorocznej. Trasy do turystyki rowerowej i pieszej w bezpośrednim sąsiedztwie. W pobliżu znajdują się Termy-kompleks basenów i Uzdrowisko Cieplice, zamek Chojnik, wodospad Przesieka, ruiny zamku księcia Henryka, Szklarska Poręba „Western City”. Karpacz domki z malowniczym widokiem na Panoramę Karkonoszy i Śnieżkę cieszą sie duża popularnością.

Całoroczny domki blisko od centrum Karpacza, w malowniczym miejscu z widokiem na góry i Panoramę Karkonoszy. W pełni wyposażone domki max 6 os., sypialnia, salon z aneksem kuchennym, kominkiem. Domki ogrodzone zielony teren z miejscem parkingowym.

Atrakcje:
– Śnieżka
– szlaki turystyczne
– dziki wodospad
– tor saneczkowy w Karpaczu
– basen
– Świątynia Wang,
– wyciąg narciarski
– lodowisko 2 km,
– Tajemnice Karkonoskie
– centrum Karpacza

Do dyspozycji gości :

– w pełni wyposażone kuchnie;
– TV
– internet wi-fi;
– grill;
– parking